Regjistrohuni

Qëndroni të azhornuar

  Shëndeti dhe bukuria juaj ka rëndësi për ne!
  Top

  RReth Nesh

  Një përqasje inovative e cila e bën Auran një ofrues unik të të gjitha “mjeteve” të duhura për një jetë të lumtur e të plotësuar, duke u përqendruar në të njëjtën kohë tek kujdesi ndaj shëndetit dhe bukurisë, në një mjedis më miqësor se një spital, por po aq profesional, me shërbime të shumëfishta, ekonomike dhe me pajisje moderne.

  Prof. Dr. Ferit Zavalani (Pediatër) dhe vajza e tij Dr. Sara Zavalani (Endokrinologe), kanë vënë në jetë këtë ide inovative të ofrimit të trajtimeve shëndetësore dhe estetike në një vend të vetëm, me çmime të përballueshme, duke i bërë njerëzit të ndihen mirë si nga brenda, ashtu edhe nga jashtë dhe duke iu kursyer kohë e para në kërkimin e zgjidhjeve të duhura në vende të ndryshme.
  Shendet,   Bukuri,   Relaks

  Trajtime të fytyrës dhe trupit

  You said about us

  Me shkelqen lekura

  Peeling

  Pas përfundimit të seancës peeling tek klinika Aura vura re qe fytyra ime shkëlqen dhe më bën të ndihem shumë shumë mirë. Faleminderit stafit që më priti si një princeshë dhe më bënë të ndihem e tillë

  Ilda Murataj

  Ndihem me i ri

  Transplant Flokësh

  Kam kryer transplantin e flokëve me teknikën FUE tek klinika Aura dhe rezultati është i pabesueshëm, jam rinuar dhe kam më shumë besim tek vetja. E rekomandoj 100%

  Dario Boku

  Jam shume e lumtur

  Trajtimi i Celulitit

  Kam përfunduar seancat e trajtimit të celulitit tek Klinika Aura dhe jam shumë e lumtur. E rekomandoj 100%

  Ola Ibro

  Shërbime

  Në klinikën tonë do të gjeni mbi 36 shërbime estetike, shëndetsore dhe ato relaksuese.

  Vite eksperiencë

  Eksperienca është e bazuar në 10 vite rezultate të shkëlqyera dhe me klientë gjithmonë të kënaqur të lumtur dhe relaksuar.

  GARANCI

  Produktet dhe pajisjet e përdorura në klinikën Aura janë të cilësisë së parë dhe të çertifikuara.

  Klinika Aura

  Përse duhet të na zgjidhni ne

  m
  m

  Ndihuni të Lehtë

  m
  m

  Bëjini vetes një dhurate estetike

  m
  m

  Ndihuni mirë

  m
  m

  100% Cilësi

  m
  m

  Staf mikpritës

  Njohri Shtese

  Blog

  Lexoni blogun tonë mbi kuriozitete dhe informacione se çfarë duhet të dini rreth bukurisë, shëndetit dhe relaksit

   Sorry, no posts matched your criteria.

  Subscribe

   You don't have permission to register

   Reset Password